POLSKI | ENGLISH | DEUTSCH |


OPIS KEMPINGU I OKOLIC

Szanowni Goście!


Mamy dla Państwa kilka przydatnych informacji, które mamy nadzieję, skłonią Was do odwiedzenia naszego kempingu i powrotu do niego następnym razem.O Campingu:
Camping 24 jest usytuowany w zachodniej części Międzyzdrojów, przy spokojnej ulicy Polnej. Znajduje się on niedaleko drogi krajowej E65, więc jadąc od strony Szczecina bez trudu można nas odnaleźć. Odległość od plaży to jedyne 600 metrów, do centrum miasta około 800 metrów, do stacji paliwowej 500 m., a od stacji kolejowej około 2 km.
· Dzięki tak dużej powierzchni (ponad 3 ha) mogą Państwo wybrać dowolne miejsce - bardziej nasłonecznione lub mniej, zadrzewione lub na otwartym terenie. Otoczenie kempingu jest urokliwe – od północy las, teren jest płaski, pokryty miękką trawą, a gdzieniegdzie rosną drzewa i krzewy.
· Kemping jest podzielony na 3 główne obszary: sektor dla przyczep i samochodów kempingowych, sektor namiotowy rodzinny, sektor leśny - "młodzieżowy". Pole jest strzeżone całą dobę, dzięki czemu wychodząc na plażę lub do miasta bez obaw mogą zostawić Państwo rzeczy osobiste w namiocie lub przyczepie. Poza tym w recepcji istnieje możliwość pozostawienia depozytu.
· Dla naszych Gości udostępniamy cztery sanitariaty, z toaletami, umywalkami i kabinami prysznicowymi, w których zawsze jest ciepła i zimna woda. Ponadto na kempingu znajdują się trzy stanowiska kuchenne, w których można przygotować potrawy, umyć naczynia itp. Korzystanie z zaplecza sanitarnego jest bezpłatne. Ponadto w recepcji znajduje się czajnik z wrzątkiem i lodówki również do Państwa dyspozycji.
· Wolny czas mogą umilić sobie Państwo grą w siatkówkę plażową, zabawę z dziećmi na placu zabaw, lub przy grillu. Oprócz tego można korzystać z sali telewizyjnej przy barze z telewizją satelitarną, namiotu do gier, przeglądać Internet – bezpłatnie na recepcji i za pośrednictwem Wi-Fi na całym kempingu. Ładowanie telefonów jest bezpłatne.
· Dla właścicieli przyczep i samochodów kempingowych zapewniamy CAMPER SERVICE, gdzie można zatankować wodę pitną, wyczyścić toaletę turystyczną i wylać szarą wodę. Na całej powierzchni znajdują się miejsca z podłączeniem do prądu (12 Amper). Dla gości zagranicznych udostępniamy do wypożyczenia różnego rodzaju adaptery w razie potrzeby.
· Pobyt zwierząt jest mile widziany.
· Odległość zaledwie 600 metrów od morza gwarantuje spokojny 10 - minutowy spacer wzdłuż ulicy Polnej lub Orlej, a dalej ul. Wesołą, aby już móc cieszyć się urokami Bałtyku.
· W samej okolicy kempingu znajduje się warsztat samochodowy, wulkanizacyjny, pralnia chemiczna, stacja benzynowa.
· Jeśli chodzi o zakupy, to w odległości około 300 metrów od kempingu znajduje się supermarket spożywczy NETTO, a poza tym w samych Międzyzdrojach – zarówno w centrum, jak i na promenadzie – usytuowanych jest wiele sklepów, sklepików, barów itp.W OKOLICY MIĘDZYZDROJÓW NA WYSPIE WOLIN:

· Morze Bałtyckie to nie tylko plaża i kąpiele morskie. To przede wszystkim smaczne i zdrowe ryby, których możecie Państwo skosztować w wielu restauracjach i smażalniach, a nawet kupić świeżo złowione w stacjach rybackich. Najwięcej punktów gastronomicznych znajduje się w okolicy promenady i Placu Neptuna.
· Wakacje to również czas poznania nowych miejsc. Międzyzdroje to jeden z najbardziej urokliwych nadmorskich kurortów, z wieloma atrakcjami, które warto zobaczyć. To na przykład Festiwal Gwiazd – coroczne spotkania z plejadą polskich aktorów, koncerty, spektakle teatralne. Ponadto przy promenadzie znaleźć można Muzeum Figur Woskowych, amfiteatr, w którym codziennie odbywają się koncerty gwiazd estrady, występy kabaretów, konkursy taneczne itp. Natomiast w parku zdrojowym można na chwilę odpocząć od gorącego słońca.
· Międzyzdroje posiadają wspaniałe molo – jedne z najdłuższych w Polsce, o długości prawie 400 metrów, wychodzące wgłąb Morza Bałtyckiego. Również z mola odpływają codziennie statki wycieczkowe kursujące do Świnoujścia i Niemiec, a nawet pirackie okręty.
· Na wyspie Wolin znajduje się Woliński Park Narodowy, a w samych Międzyzdrojach zagroda żubrów i Muzeum Parku Narodowego. Ponadto w odległości kilku kilometrów od naszego kempingu znajdziecie Państwo urokliwe Jeziorko Turkusowe – powstałe po dawnej kopalni kredy z turkusową barwą lustra wody. Natomiast najpiękniejszy widok na Zatokę Pomorską zobaczą Państwo z punktu widokowego Wzgórze Gosań – usytuowanego 95 metrów n.p.m.
· Na samej wyspie jest kilkadziesiąt kilometrów szklaków pieszych i dróg rowerowych, dzięki którym spędzicie Państwo wiele wspaniałych godzin aktywnego wypoczynku, poznając najbardziej urokliwe zakątki wyspy Wolin.

Czekamy z niecierpliwością ;-)